Limuzyna Uber

$20 kredytu na przejazd limuzyną Uber

Cześć!
Przedstawiam Ci Uber – najnowsze odkrycie, które całkowicie zmieniło moje podejście do poruszania się po mieście. Za pomocą aplikacji na telefon zamawiasz zawodowego kierowcę, który eleganckim samochodem zawiezie Cię gdziekolwiek zechcesz.

Kierowcy pojawiają się w ciągu kilku minut, możesz nawet śledzić ich drogę na mapie a płatność, która zawiera już napiwek dla kierowcy, pobierana jest automatycznie z zapisanej karty kredytowej. Wyjazd służbowy? Nie ma problemu – rachunek dostaniesz e-mailem nawet, jeśli będzie Ci potrzebny rok później.

Chcesz wiedzieć, co jest w tym najlepsze? Jeśli zarejestrujesz się za pomocą mojego linku zaproszenia widocznego poniżej, dostaniesz od Uber kredyt o wartości $20 na pierwszy przejazd: www.uber.com/invite/ubernojork. Jeśli wolisz od razu pobrać aplikację na iPhone'a lub Androida i zarejestrować się bezpośrednio w niej, to wpisz kod zaproszenia ubernojork bo $20 dają tylko tym, którzy rejestrują się z polecenia innych. Szerokiej drogi!

Co warto wiedzieć o Uber:

  • W sumie przejazd kosztuje mniej więcej tyle, co taksówka
  • Wszystko, od zamawiania aż do płatności, odbywa się za pomocą aplikacji na twoim telefonie, nie musisz więc do nikogo dzwonić, ani z nikim rozmawiać. To wygodne;)
  • W okresach szczytu może nastąpić nagła (np. dwukrotna!) podwyżka cen. Uważaj więc na tzw. Surge Pricing i albo go przeczekaj, albo weź taksówkę.
  • Jeśli masz jakieś pytania odnośnie tego, jak działa Uber, skontaktuj się z nimi za pośrednictwem strony support.uber.com.

Leave a reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.