Przejazd z lotniska JFK - minivany, taksówki i limuzyny

Minivanem dowiozą cie pod dowolny adres na Manhattanie (mieszkanie lub hotel). Cena za przejazd: $21.77 za osobę.
Zamów bilety przez internet na stronie www.goairlinkshuttle.com bo sprzedawane na miejscu są droższe. Pamietaj, żeby wydrukować potwierdzenie, które dostaniesz e-mailem. Na lotnisku w Nowym Jorku zejdź na dół do Ground Transportation Desk i pokaż wydruk przedstawicielowi Go Airlink. Resztą zajmie się firma.
Airlink jest też idealny dla grup – wynajęcie vana, który może zabrać do 11 osób, kosztuje $174.59.

 

Uber - auto zamawiasz aplikacją na telefon i kierowca przyjedzie specjalnie po Ciebie.
Cena: od $60 za auto 4-osobowe. Przejazd jest dużo wygodniejszy niż taksówka i bez czekania w kolejce na lotnisku. Uber wymaga uprzedniej rejestracji, ale jeśli zrobisz to z naszego polecenia to dostaniesz $20 kredytu na pierwszy przejazd. Wpisz kod ubernojork podczas rejestracji lub wypełnij formularz na stronie www.uber.com/invite/ubernojork

 

Taksówka z lotniska JFK na Manhattan kosztuje od $65 do $80 i może zabrać do 4 osób.
Za przejazd taksówką z lotniska JFK na Manhattan obowiązuje cena ryczałtowa, tzw. "flat fare": $52.80 + napiwek + ew. opłata za most lub tunel. Przejazd kosztuje więc ok. $65-$80. W taksówce zmieszczą się 4 osoby. Za przejazd z Manhattanu na lotnisko płaci się według licznika (około $70-80). W zależności od ruchu na drogach podróż zajmie od 30 minut do godziny..

 

Limuzynę możesz zarezerwować z Polski przez internet.
Przy zamawianiu podaj numer telefonu kontaktowego (może być polski) oraz dane lotu, którym przylecisz do Nowego Jorku. Na lotnisku kierowca sam się z tobą skontaktuje. Najczęściej używane są samochody Lincoln Continental. Ceny: $52+ za limuzynę 4-osobową, $$62+ za luksusową, $210+ za stretch limo 8-osobową, www.carmellimo.com.

Leave a reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.