Super pomysł na prezent

Przysłali mi wczoraj maila z ofertą książeczki City Pass. 40% tańsze bilety wstępu do Top 6 atrakcji w Nowym Jorku już mniej mnie interesują, bo przecież w NY mieszkam od 13 lat, więc mam dużo czasu żeby upolować dobrą okazję albo postać w "kilometrowej" kolejce do Muzeum Guggenheima.

Ale nie o tym.

Święta już za pasem, a to przecież wygląda na świetny pomysł na unikalny prezent pod choinke dla kogoś, kto wkrótce wybiera się do Nowego Jorku. Jak myślisz? - zamiast swetra, czy nawet następnego przewodnika po NY - coś, co rzeczywiście okaże się bardzo użyteczne?

Tak, że obdarowana Ci osoba aż podskoczy z radości?

A to dlatego, że dostanie od Ciebie: bilet wstępu do wszystkich TOP ATRAKCJI w Nowym Jorku!

Empire State Building: wstęp do obserwatorium i przewodnik audio

American Museum of Natural History & Rose Center: wstęp do muzeum oraz fantastyczny pokaz w Hayden Planetarium

MoMA: wstęp do muzeum

Metropolitan Museum of Art oraz The Cloisters: wejściówka VIP uprawniająca do wstępu na wszystkie wystawy specjalne oraz $1 zniżki na przewodnik audio po muzeum oraz tego samego dnia bezpłatny wstęp do The Cloisters

Guggenheim Museum: wstęp do muzeum

albo

Top of the Rock: wstęp na taras widokowy

• Circle Line Sightseeing Cruises: rejs wokół Manhattanu: 2-godzinny Harbor lub Harbor Lights, 75-minutowy Liberty Cruise (od 1 maja do 31 października). A może poczuć nowojorską szybkość na pokładzie The Beast Speed Boat? Wybór jest spory!

albo

• Statue of Liberty & Ellis Island: specjalna kolejka do kontroli security oraz wstęp do Liberty Island i muzeum na Ellis Island.

Teraz już w pełni rozumiesz o czym mówię. Nie dość, że sprawisz komuś bliskiemu ogromną przyjemność, to jeszcze pozostaniesz na długo w pamięci (no bo powiedz - dla kogo wyjazd do Nowego York nie jest wyjątkowy?).

Co więcej - pomysł z CityPass pod choinke jest bezpieczny: jest ważny przez cały rok a nawet, gdyby plany uległy zmianie - w ciągu 365 dni od zakupu możesz poprosić ich o zwrot pieniędzy.

Wykorzystaj okazję i kup teraz City Pass ponieważ naprawdę warto

Do zobaczenia w Nowym Jorku!
Marek R

Leave a reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.