New York Skyride. Foto PR Web

New York Skyride

Ocena serwisu7.2

New York Sykride
Empire State Building, 350 Fifth Avenue, New York, NY 10118
www.skyride.com
Godziny otwarcia: codziennie od 8 rano do 10 wieczór
 
Cena: $42 (dorośli), $33 (dzieci 6-12)
Wstęp za darmo: New York Pass

7.2
Reader Rating: (1 Rate)10

Ze względu na bliskość Empire State Building New York Skyride jest jedną z najczęściej polecanych turystom atrakcji Nowego Jorku. To jest wirtualna podróż w symulatorze, podczas której zobaczysz najważniejsze atrakcje Nowego Jorku.

Oczywiście, wirtualna podróż po mieście nie zastąpi zwiedzania miasta osobiście, jednak dzięki nowatorskiemu przedstawieniu mamy szansę przeżyć Nowy Jork i obejrzeć jego najciekawsze miejsca. Szybko, bez przestojów - jak wszystko w mieście, które nie śpi.

Od szalonego przejazdu nowojorską taksówką zatłoczonymi ulicami miasta po szybowanie nad jego dachami. Krótko mówiąc: atrakcja nie jest tania, kosztuje bowiem 42 dolary, ale zdaniem wielu warta tych pieniędzy. Wspominam ją bardzo dobrze.

Ale na samo New York Skyride nie warto wydawać aż tak dużych pieniędzy. Jeśli masz kartę New York Pass - to zdecydowanie polecam przy okazji odwiedzania Empire State Building (bo wstęp jest i tak za darmo a sam pokaz nie zajmuje zbyt dużo czasu).

New York Skyride – co warto wiedzieć:

  • Przed wejściem do Empire State Building aż roi się od sprzedawców tej atrakcji. Sprawiają wrażenie, jakby byli oficjalnymi przedstawicielami Empire State Building i potrafią być bardzo przekonywujący, więc jeśli nie chcesz nagle się zorientować, że przyszło Ci zapłacić $60 za zwiedzanie Empire State Building to  przygotuj się wcześniej: albo decydujesz się na stanie w kolejce po bilety albo masz przy sobie kartę New York Pass i omijasz szerokim łukiem i naganiaczy, i kolejkę.
  • Kupienie wejściówki łączonej (Empire State Building i New York Skyride) pozwala ominąć kolejkę po bilety do ESB ale i tak trzeba będzie czekać do kontroli security oraz w kolejce do windy.
  • New York Skyride naprawdę warto zobaczyć ale w moim zdaniem tylko wtedy, kiedy masz bezpłatną wejściówkę zagwarantowaną kartą New York Pass.
  • Pokazy trwają 22 minuty i rozpoczynają się co 15-20 minut od 8 rano do 10 wieczorem
  • Kupionych biletów nie można zwrócić, ale są ważne przez 1 rok.

New York Sykride
Empire State Building,
350 Fifth Avenue, New York, NY 10118
www.skyride.com

Godziny otwarcia: codziennie od 8 rano do 10 wieczór

Cena: $42 (dorośli), $33 (dzieci 6-12)

Wstęp za darmo: New York Pass

Leave a reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.