Mapa do zwiedzania Central Parku

Zwiedzaj Central Park z gwiazdami

Czy chcesz wiedzieć, gdzie w Central Parku jest ulubione miejsce Glenn Close? Może chcesz wiedzieć, gdzie najczęściej biega Kevin Bacon? Czy wiesz, dokąd najczęściej w swoich wspomnieniach wraca Jerry Seinfeld? A może najlepiej będzie, jeśli oni sami ci o tym opowiedzą?

Tego nie znajdziesz w żadnym przewodniku: słynni mieszkańcy Nowego Jorku, gwiazdy sportu i rozrywki sami opowiedzą ci o Central Parku i o miejscach, które dla nich samych mają najbardziej szczególne znaczenie.

Zwiedzając park zwróć uwagę na niepozorne, zielone tabliczki z numerem. Jeśli na taką natrafisz - zadzwoń pod numer (646) 862-0996, wpisz dwie cyfry, które widzisz na tablicy, a następnie naciśnij znak #

Któż, jak nie Yoko Ono, najlepiej opowie o Strawberry Fields? Czy uda ci się znaleźć lepszego niż John McEnroe przewodnika po kortach tenisowych? Chcesz wiedzieć, jakie miejsca z dzieciństwa najchętniej wspomina Whoopi Goldberg? Co na dnie Rezerwuaru odkryli płetwonurkowie?

Kliknij na mapę poniżej, by zobaczyć wszystkie miejsca, w których znajdziesz bezpłatne audioprzewodniki. A podczas najbliższego spaceru po Central Parku - trzymaj telefon w gotowości!

Central Park - mapa do zwiedzania

Central Park - mapa do zwiedzania

Leave a reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.