Co to jest New York Pass?

Wartość10
Wygoda10
Bezpieczeństwo10
Polecam10
10

Czy kiedykolwiek miałeś wrażenie, że wszystko idzie doskonale, sprawy same się układają a Twoje decyzje są zawsze trafne?

Ludzie czasami tak mają, że „świat stoi po ich stronie”. Jedni korzystają z tego bardziej, inni mniej. A skoro to czytasz to pewnie też się zastanawiasz, jak byś na tym skorzystał?

Czasami po prostu wystarczy kierować się intuicją i robić to, co ona podpowiada. I wygląda na to, że twoje przeczucie doprowadziło Cię właśnie tutaj....

Teraz czas, żebyś poczuł, że i dla Ciebie zaświeciło słońce.

Przedstawiam Ci kartę New York Pass

Darmowy wstęp do ponad 100 atrakcji Nowego Jorku - Empire State Building, 9/11 Memorial and Museum, Statua Wolności i Ellis Island, New York Skyride, Madame Tussaud’s, Circle Line River Cruise, muzeum Guggenheima , Museum of Modern Art - MoMA, Madison Square Garden Tour, NBC Studio Tours, New York Aquarium, Top of the Rock Observation Deck, Uncle Sam's Hamilton Financial Tour i wielu innych

Darmowy przewodnik - w którym znajdziesz aktualne mapy Nowego Jorku, przewodnik po sklepach i restauracjach oraz opisy, adresy i godziny otwarcia wszystkich muzeów i atrakcji. Przewodnik ma ponad 200 stron.

Zapomnij o kolejkach - ponieważ dzięki umowie New York Pass z najbardziej popularnymi instytucjami w Nowym Jorku posiadacze karty mogą korzystać z okienek dla VIPó i nie tracić czasu w kolejkach po bilety.

700 $ zysku - nawet tyle zaoszczędzisz, zwiedzając za darmo atrakcje turystyczne, z którymi współpracuje New York Pass!

Zniżki na zakupy i prezenty - w najbardziej popularnych sklepach w Nowym Jorku: Macy*s, Bloomingdale's, Century 21 i B&H Photo Video.

Bez limitów - z kartą New York Pass możesz odwiedzić każdego dnia tyle atrakcji, na ile przyjdzie Ci ochota. Pięć, czy nawet 10 dziennie - nikt nie zwróci Ci uwagi.

idealna dla grup - a to dlatego, że uczestnicy mogą sobie dobrać zwiedzanie w zależności od upodobań, a organizator nie będzie miał problemu z zamawianiem i rozliczaniem kosztów osobnych biletów. Oznacza to łatwiejsze przygotowanie budżetu wycieczki oraz bardzo ułatwia zaplanowanie czasu przeznaczonego na zwiedzanie Nowego Jorku.

Ale to tylko niektóre z bardzo wielu korzyści, jakie daje posiadanie NY Pass.

Zyskaj czas i pieniądze, zamów teraz NY Pass

Do zobaczenia w Nowym Jorku!

 

2 comments

 1. Jerzy Marcinkowski 25 listopada, 2016 at 09:31 Odpowiedz

  Dzień dobry,
  świetna strona o Nowy Jorku!!! Wow – chciałoby się powiedzieć 🙂 Gratuluję!
  Wpadłem na nią podczas pisania opowiadania o tym mieście. Przed dwudziestu laty tam mieszkałem (5 lat). Gdyby był Pan zainteresowany tym, co zapamiętałem z tamtych czasów, to zachęcam do przeczytania opowiadania pt. „Pewnego lata w Nowym Jorku” http://aspidistra.blog.pl/files/2016/06/PLwNY1.pdf
  Pozdrawiam z Krakowa
  Jerzy Marcinkowski

Leave a reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.