New York Pass przewodnik po Nowym Jorku

Ile możesz zaoszczędzić?

New York Pass zapewnia ci darmowy wstęp do ponad 80 atrakcji w Nowym Jorku. Oczywiście, nie wystarczy ci czasu, by obejrzeć je wszystkie, ale nigdy cena biletu wstępu nie będzie przeszkodą przed obejrzeniem tego, co cię interesuje.

W bardzo drogim, zarówno dla turystów jak i mieszkańców, mieście, łatwo jest popaść w pułapkę uważania na ceny. Kupując kartę New York Pass, płacisz tylko raz i możesz zwiedzać do woli. Dzięki temu nie pominiesz jakiejś atrakcji tylko dlatego, że cena biletu wstępu jest za wysoka.

To jest twoja podróż i twoja wyprawa - zwiedzaj więc to, co cię interesuje a nie tylko to, co można dostać za darmo. To jest również twój czas: oszczędzaj go nie stojąc w kolejkach, by mieć go więcej na relaks lub luksus spokojnego zwiedzania. Czy choćby pozostania godzinę dłużej na Top of the Rock!

Sprawdź, kiedy zaczniesz oszczędzać pieniądze kupując
New York Pass na określoną liczbę dni

1 DZIEŃ
Wejście na taras widokowy Empire State Building, Madame Tussauds i nielimitowany bilet na autobusy piętrowe Big Bus. Normalnie kosztowałoby to $131 tymczasem 1-dniowy NY Pass to $109 więc już opłaca.
2 DNI
Koszt zakupu New York Pass zwróci się już po odwiedzeniu 4 najważniejszych atrakcji Nowego Jorku. Następne – są więc za darmo!
3 DNI
Jeżeli zobaczysz tylko 5 najważniejszych atrakcji to już zwróci Ci się koszt zakupu New York Pass. A jeśli będziesz odwiedzać tylko 3 atrakcje dziennie, to zaoszczędzisz ponad 200 dolarów!
5 DNI
Jesteś w Nowym Jorku dłużej niż weekend, ale krócej niż tydzień? 2 atrakcje dziennie i 5-dniowy New York Pass zaoszczędzi Ci ponad 250 dolarów. A jeśli dasz radę odwiedzać po 3 miejsca dziennie - zostanie Ci w kieszeni $400 za każdą osobę.
7 DNI
Cały tydzień zwiedzania za mniej niż 33 dolary dziennie - to taniej, niż pojedyncza wejściówka do The Ride, na rejs Circle Line Cruise, muzeum Madame Tussauds, wycieczka żaglowcem Clipper City, wypożyczenie roweru w Central Parku, zwiedzanie TV & Movie Sites Tour czy też bilet powrotny do Atlantic City.
10 DNI
Zostajesz w Nowym Jorku na dłużej niż tydzień? Nawet, jeśli każdego dnia odwiedzisz tylko jedno miejsce, to i tak uda Ci się zaoszczędzić około 100 dolarów. Będziesz do przodu nawet wtedy, kiedy zrobisz sobie 2-3 dniową przerwę. A zwiedzanie 2 miejsc dziennie pozwoli Ci zaoszczędzić ponad $500. Tego nie potrafi żadna inna karta!

Pamiętaj, że dodatkową korzyścią jest wstęp bez kolejek do najbardziej popularnych atrakcji Nowego Jorku.

200-stronnicowy przewodnik (po angielsku) możesz ściągnąć bezpłatnie z tej strony.

Zyskaj czas i pieniądze, zamów teraz NY Pass

Dalej: zobacz, jak kupić New York Pass >>