Jakie są zalety używania New York Pass?

New York Pass to specjalna karta chipowa, dzięki której uzyskujesz bezpłatny wstęp do ponad 50 najważniejszych atrakcji turystycznych Nowego Jorku. Możesz ich więc zwiedzić tyle, ile tylko zechcesz, oszczędzając czas i pieniądze.

New York Pass upraszcza też zwiedzanie i pozwala się skupić wyłącznie na podziwianiu czy to obrazów w muzeach czy pięknej panoramy miasta.

Dzięki tej karcie bowiem nie musisz się przejmować biletami, cenami i kolejkami i z pewnością skorzystasz więcej z pobytu w Nowym Jorku. Bo cena biletu wstępu do kolejnego muzeum - nie będzie już przeszkodą.

Do zaplanowania zwiedzania Nowego Jorku z pewnością przyda ci się ten przewodnik, Nowy Jork w pigułce, jednak na miejscu - bezpłatny, 125-stronicowy przewodnik, który otrzymasz z New York Pass - będzie nieocenioną pomocą.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Nowy Jork to jedno z najdroższych miast na świecie. Również dla turystów. Dzięki New York Pass możesz oszczędzić sporo. Spójrz na normalne ceny wstępu do kilku jedynie atrakcji i zobacz, jak wiele możesz oszczędzić:

Popularne atrakcje Nowego Jorku
Cena bez NY Pass
$34.00
$34.00
$25.00
$37.00
$40.00
$74.00
$24.00
$18.00
$62.00
$49.00

 

Tak więc zobaczenie zaledwie TOP 10 atrakcji w Nowym Jorku kosztuje prawie 400 dolarów. W dodatku nawet do kilku godzin może zająć czekanie w kolejkach do kas biletowych. Z New York Pass - za wstęp nie płacisz nic i nie czekasz w kolejkach.

Więc czemu warto kupić NY Pass?

Kupiłeś już New York Pass, co oznacza, że możesz zwiedzić te, a także wiele innych, atrakcji zupełnie za darmo. Pamiętaj: im więcej zwiedzisz, tym więcej zaoszczędzisz. A im więcej zaoszczędzisz - tym więcej zwiedzisz.

Masz już bilet - więc nie ma potrzeby stania w kolejce po bilety. Najbardziej popularne atrakcje Nowego Jorku w wakacje i weekendy potrafią być naprawdę bardzo zatłoczone

Możesz zobaczyć tyle, na ile masz ochotę, na ile starczy ci sił i czasu. Żadna inna karta tego ci nie zaoferuje.

New York Pass, przez to, że działa przez określony czas, mobilizuje do sprawnego zwiedzania. Dzięki temu pozostanie ci więcej czasu na... zwiedzanie sklepów!!! W nich też docenisz korzyści płynące z posiadania karty, dzięki której w domach towarowych dostaniesz zniżki na zakupy: 11% w Macy*s i 15% w Bloomingdale's.

Pamiętaj - im więcej zwiedzisz, tym więcej zaoszczędzisz. A im więcej zaoszczędzisz - tym więcej zwiedzisz!

Zyskaj czas i pieniądze, zamów teraz NY Pass

 

 

 

 

Zdjęcie: Metropolitan Museum of Art, Nowy Jork, foter.com / CC BY-SA

Leave a reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.